Banner

Banner

Titulli Lyric Master ft B-Genius - Pom Smun
Ndëgjuar 1,051,958
Shkarkuar 580
Pëlqyer 3,948
Publikuar 16/01/2015

Informatat e këngës
Produced By : Lyric Master
Lyrics: Enis Krasniqi(EniZz)& B-Genius
Rec&Mix: HD STUDIO
Video: DopeEntertainment ( Directed: Andi Dautaj )
Publisher: #OnAirFM

OfficiaL Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
OfficiaL FB - https://www.facebook.com/lyricmaster
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff

OnAirFM: https://www.facebook.com/onairfmnetwork

Teksti:

Refreni(2X)
Ti po m'smun e nuk e din çka boj une për ty,
Ti po m'smun e nuk e din çka jepi unë për ty.
Ti po m'smun,ah you know,
Ti po m'smun,ti po m'smunn...

1
Menon me ty kryhet shpejtë,popo qashtu menon ti,
Menon me tjertë, jom i njejtë, popo qashtu menon ti.
Thu ti lehtë u m'harron mu,popo qashtu menon ti,
Baby thirrëm,thirrëm se shumë menove ti.

A-A-A-A-AA
Nuk e di çka thu a çka menon,
Nime harrova,numrin a bon?
Ma vonë nihemi n'telefon.
Du me t'pa ty, mirë a e bon(2x)

Refreni(2X)
Ti po m'smun e nuk e din çka boj une për ty,
Ti pom smun e nuk e din çka jepi unë per ty.
Ti po m'smun, ah you know,
Ti po m'smun,ti po m'smunn...

2
Edhe unë shumë e kom njekë,
Po besom,skom mujt unë as me prekë.
S'mun me gjet,si ajo tjetër,
A-ajo t'bon me harru dashninë e vjetër.
Eh t'provokon,ti mos e ha foren,
S'mundesh m'ja prek,ma shumë se dorën.(A-la la la)
Pa gjumë çdo natë t'len edhe s'je rehat,(A-la la la)
Je shumë pa fat nëse i afrohesh nga-a-at.

Refreni
Ajo t'smun ti se din sa t'munon ajo ty,
Ajo t'smun,mjafton veç me pa me sy.
Ajo t'smun,(yeah)I know
Ajo t'smun,ajo t'smunn...

pom sman smun

Qa se pret
pom smuen

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store