Banner

Banner

Titulli Noizy ft Elgit Doda - Vetem ti je
Ndëgjuar 9,430,470
Shkarkuar 2,637
Pëlqyer 37,140
Publikuar 11/03/2015

Informatat e këngës
Noizy Rap l:
Ou Girl you Mash up my mind,
Your attitude girl mash up my mind,
Ou god you mash up my mind,
Your attitude girl mash up mind,

When they see me get to them?
Any Dattty moves girl show me all of them,
Coz when you see me get at them,
Pussy hole run coz Zini get at them der,

Elgit Chrous:
Afrohu ti dhe pak put it down on me,
Edhe pak Edhe pak babe,
Ska dyshim je me e Mira ktejt e din lady,
Vetem ti je Vetem Ti Je,
Vetem ti me ben te ndihem crazy,
Vetem ti je Vetem ti je Sa me pelqen Si e ben ti,
Sa me pelqen Si ben ti,
Sa me pelqen si e ben ti,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin hava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin hava,

Noizy Rap ll:
Zini hyn n'flow - ju e dini mir se pa ne Nuk ka show,
Now what's the deal yo tell me what's the deal yo,
Ju e dini mir se pa ne Nuk ka show haa,

When they see me get to them?
Any Datty moves girl show me all of them,
Coz when you see me get at them,
Pussy hole run coz Zini get at them der,

Elgit Chrous:
Afrohu ti dhe pak put it down on me,
Edhe pak Edhe pak babe,
Ska dyshim je me e Mira ktejt e din lady,
Vetem ti je Vetem Ti Je,
Vetem ti me ben te ndihem crazy,
Vetem ti je Vetem ti je Sa me pelqen Si e ben ti,
Sa me pelqen Si ben ti,

Noizy:
Sa me pelqen si e ben ti,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin hava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin hava,

Noizy rap lll:
When you wine like that when you wine like that,
I love your body Gyal when you wine it,
When you wine like that when you wine like that,
You gotta wiggle when you wine like that,

Drop it down drop it down drop it down drop it down for me,
Haaa drop it down drop it down drop it down drop it down for me.

Elgit:
When you wine like that when you wine like that,

Noizy:
Drop it down drop it down drop it down drop it down for me,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin hava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin hava

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store