Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi ft nurteeL - Smunesh ti pa mu
Ndëgjuar 1,343,335
Shkarkuar 593
Pëlqyer 4,620
Publikuar 19/03/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store