Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Vjollca Haxhiu - Jemi kombinim
Ndëgjuar 3,912,128
Shkarkuar 1,995
Pëlqyer 6,744
Publikuar 28/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Prezantuar nga Emracom
Video by MAX Production
Hair & Make Up: Salloni Resa
Sponsor: Restorant PLAZA Shengjin
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store