Banner

Banner

Titulli Alban Skenderaj - Une dhe Ti
Ndëgjuar 12,608,323
Shkarkuar 750
Pëlqyer 41,811
Publikuar 14/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
Now available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/12939552
Spotify: https://open.spotify.com/album/53NuGmbzmQMZjFb9quRSxC
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/une-dhe-ti-single/id1185258872

Muzika: Alban Skenderaj
Teksti: Alban Skenderaj

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/AlbanSkender...

INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/albanskenderaj

iTunes: https://itunes.apple.com/de/artist/al...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store