Banner

Banner

Titulli Alban Mehmeti - Nese ti ma fal
Ndëgjuar 1,392,437
Shkarkuar 957
Pëlqyer 2,149
Publikuar 27/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by: BRICK RECORDS
Video by: Entermedia
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store