Banner

Banner

Titulli D.u.d.a - S'jeni GanGsta
Ndëgjuar 1,860,830
Shkarkuar 501
Pëlqyer 10,503
Publikuar 04/03/2016

Informatat e këngës
Follow D.u.d.A:
Facebook: http://smarturl.it/DUDAonFB
Instagram: http://smarturl.it/DUDAonIG

Video: Kushtrim Uksmajli

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store