Banner

Banner

Titulli Soni Malaj ft. Skivi - Me mua
Ndëgjuar 4,178,040
Shkarkuar 150
Pëlqyer 12,990
Publikuar 19/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/12938674
Spotify: https://open.spotify.com/album/2vD7wpgXhuLKMhsbb2aI3e

Max Production
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproducti...
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductio...
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Soni Malaj on:
►Instagram: https://www.instagram.com/soni_malaj/

Follow Skivi on:
►Instagram: https://www.instagram.com/skivi_official/
►Facebook: https://www.facebook.com/SkiviOfficial/

Music: DJ ALDO
Lyric: SKIVI, REA LEMNUSHA
Image Director: Joni Peci
Video: Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store