Banner

Banner

Titulli Buraku Grupi Fama - Fati apo taksirati
Ndëgjuar 18,770
Shkarkuar 399
Pëlqyer 52
Publikuar 19/04/2016

Informatat e këngës
Produksioni Arboni: http://www.facebook.com/ProduksioniARBONI
Buraku Grupi Fama - Fati apo taksirati
Muzika & Orkestrimi : Ylber Aliu
Teksti: Arsim Bunjaku
Styling: Valdete Mustafa
Makeup: Adelina Hasani
Video: asha https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store