Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - Love it
Ndëgjuar 5,280,796
Shkarkuar 288
Pëlqyer 22,694
Publikuar 14/05/2016

Loading...
Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/adelinnaberisha/

Prod. by: ZzapnChriss

Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss
OnRecords

Booking manager: +37744184460
© 2016 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store