Banner

Banner

Titulli Pro Band Ft. Ganja - Qika e tezes
Ndëgjuar 2,125,302
Shkarkuar 1,282
Pëlqyer 3,622
Publikuar 14/05/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Virusi
Teksti: Arsim Bunjaku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store