Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Pa ty smundem
Ndëgjuar 329,272
Shkarkuar 637
Pëlqyer 762
Publikuar 07/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
MuzicBy MachiatoRecords
LyricBy Granit Gashi
VideoBy ArtVision
Menager Valon Rexha-Loni
Sponzor Driton Hoti
Suporte nga Elvir Muriqi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store