Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Marre
Ndëgjuar 9,640,639
Shkarkuar 1,135
Pëlqyer 19,145
Publikuar 24/06/2016

Informatat e këngës
Music & Arrangment: DeVox
Melody & Lyrics: Ronela Hajati
Starring: Jurgen Bala
Styling: Niko Komani
Hair & M.U.A: Frida Xhoi & Xhei
Scenario: Ronela Hajati

Follow Ronela:
http://smarturl.it/RonelaIG
http://smarturl.it/RonelaFB


Lyrics:
Ref.Marre a marre ti
Paj aj aj o
Me bo me bo dashni
Mo spo don
Adio adio adio
Ca me bo
Adio adio adio
Ca me bo vet

Allo allo dançer
M'ke lon si fanse
Une per ty sot kom m'u duk like Beyonce
Mos m'thuj Ronçe
I'm not your fiance
Me not a sweet gal,me a kiss like a française
Naa kah po t'shoh mi lun ment
Naa kaniher me t'myt n'det du
Naa djemt e mir si lojn vet
Boy come come boy you really like it

Ref.Marre a marre ti
Paj aj aj o
Me bo me bo dashni
Mo spo don
Adio adio adio
Ca me bo
Adio adio adio
Ca me bo vet

Bom digi digi me a drop it like a bomba 3x

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store