Banner

Banner

Titulli Meda - Dashnija eshte fat
Ndëgjuar 3,567,357
Shkarkuar 431
Pëlqyer 5,370
Publikuar 08/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EmraCom
Muzik: Ervin Gonxhi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store