Banner

Banner

Titulli Baby G ft. Besnik Qaka - Eja
Ndëgjuar 11,575,261
Shkarkuar 1,463
Pëlqyer 21,173
Publikuar 13/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Prod. by: ZzapnChriss

Instagram: https://www.instagram.com/itsbabygeee
Instagram: https://www.instagram.com/besnik_qaka

Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2016 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store