Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Ciao
Ndëgjuar 1,948,538
Shkarkuar 75
Pëlqyer 3,443
Publikuar 23/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika & Orkestrimi: Virusi & Massive
Teksti: Ghulo
Video: Max Production
Produced by EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store