Banner

Banner

Titulli Xhesika Ndoj - Unaza
Ndëgjuar 42,691
Shkarkuar 675
Pëlqyer 366
Publikuar 06/08/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store