Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Dilema
Ndëgjuar 26,869
Shkarkuar 817
Pëlqyer 142
Publikuar 11/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/eurolindinfm
https://www.youtube.com/user/EurolindiNFM
Producent - Bujar Avdimetaj
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement
(C) EuroLindi All rights reserved.
Video : Mproduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store