Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - Tkom ik
Ndëgjuar 4,057,374
Shkarkuar 298
Pëlqyer 15,989
Publikuar 15/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Web: http://onima.co
Facebook: https://fb.com/OnimaNetwork

Adelina Berisha - T'kom ik
Music & Lyrics: Nurteel & Granit Gashi
Rec Mix&Master: Mixey
Video: Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store