Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Muharrem Ahmeti - Unaza
Ndëgjuar 2,560,829
Shkarkuar 2,989
Pëlqyer 11,591
Publikuar 08/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Besi & Petro
Camera:Eduart Grishaj
Editing: Endi Hoxha
Vfx: ND Film Pro
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store