Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Loti i femijes
Ndëgjuar 184,559
Shkarkuar 17
Pëlqyer 1,150
Publikuar 08/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Ervin Gonxhi
Lyrics: Vojsava Alia
Kitara: Xhuljo Imeri
Video: SWART
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store