Banner

Banner

Titulli Gena - Dy genjeshtra
Ndëgjuar 38,388
Shkarkuar 985
Pëlqyer 124
Publikuar 16/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store