Banner

Banner

Titulli Aferdita Dermaku - Mos u bo burre si fmija
Ndëgjuar 3,384,906
Shkarkuar 1,186
Pëlqyer 5,885
Publikuar 22/10/2016

Informatat e këngës
Teksti: Milaim Islami
Muzika & orkestrimi: Alban Furtuna
Styling: Shema Sahiti
Hair & make Up: Selvije Geci Hoti
Argjentaria Edi
Video: Awuss,
Sponzor: Fabend Exclusive.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store