Banner

Banner

Titulli Ingrit Gjoni ft. Shpat Kasapi - Faji
Ndëgjuar 1,311,379
Shkarkuar 2,001
Pëlqyer 5,531
Publikuar 17/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store