Banner

Banner

Titulli Afrimi Muqiqi - Tallava per me kalle
Ndëgjuar 1,238,158
Shkarkuar 2,692
Pëlqyer 1,430
Publikuar 24/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/afrimmuqiqi2017
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video : Mproduction
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store