Banner

Banner

Titulli Gili - Kalle Kalle
Ndëgjuar 981,184
Shkarkuar 592
Pëlqyer 1,338
Publikuar 26/11/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Teksti & Muzike: Ilir Berani
Ork: Virusi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store