Banner

Banner

Titulli Alban Mehmeti - Te kam dasht
Ndëgjuar 167,968
Shkarkuar 109
Pëlqyer 343
Publikuar 02/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Ork: Bimi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store