Banner

Banner

Titulli Aida Doci ft Lori ft Daim Lala ft Xhela - Zjarr zjarr uje uje
Ndëgjuar 2,080,136
Shkarkuar 73
Pëlqyer 3,577
Publikuar 09/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow VizioniLibonia on…
FB: https://smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: https://smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: https://smarturl.it/VizioniLiboniaSub

© & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store