Banner

Banner

Titulli Xhesika Ndoj - Nga Ma Le
Ndëgjuar 738,498
Shkarkuar 1,261
Pëlqyer 5,125
Publikuar 19/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music - Alsked Rrenja & Romar
Arrangament - Alsked Rrenja
Lyric - Strike & Romar
Studio AML Records
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store