Banner

Banner

Titulli Onat ft. Majk - Le txhelozojn
Ndëgjuar 16,121,173
Shkarkuar 3,405
Pëlqyer 53,918
Publikuar 14/02/2017

Informatat e këngës
Text: Onat & Majk
Beat: Bledbeats
Mix & Master: Cricket Music
Video: XL Films

Deezer: http://www.deezer.com/album/15389291
Spotify: https://open.spotify.com/album/4wvAoV5IQXUFz80T9SWuf0
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/le-txhelozojn-feat-majk-single/id1206992477

Texti ...

Ma bojshin qa kime bo nese nuk te ec shkolla
Tash e kom ni nat sa 5 rroga te profav
Benzi ma i bardh se koka veq sa e mora
Pare shum po menojn qe droga
Pare qant , pare bank , pare nkufer
Ti je shum i vogel minicooper
Loja osht e jona mothafucka nuk o fer
Une kunder juve si me lu me qitsa konter
Pare tulifare me ngjyra bojna ylber
Se kom emrin Justin po jom i djegst Biber
Nese kisha lon lojen mkishin thirr Kobe
Po masi nuk pe lo jom Lebroni
U sa keq me kon nven tonin
Jeni bo bajat sikur buka e parpromshit
Tlutna mos ma shqetso telefonin
Na nuk jena dosta as nuk jena homies
Une nrrug temen e ti shko npidh tnones o npidhtnones
2 gishtat e mesit m'rijn qut si Tupaki
Nese kan inati


Na po bojna lek ata po xhelozojn
Na jena n'koncert ata po xhelozojn
Po na shohin n'benz e po xhelozojn
Dhipin mat tmir nqytet qata jon ka xhelozojn
Xhe xhelozojn , let let xhelozojn
Let xhelozojn , let xhelozojn
Let let xhelozojn , let xhelozojn
Let let xhelozojn , mothafucka xhelozojn

Ti pe din nuk krahasohem
Paret i kom rima kqyri ka shumohen
Rabin e kom skunk , kqyri ka shokohen
Skom beef me repera po me kohen
Vi pi hoodit, ku shpresa des e para se e myt plumi
Qu pi gjumit, hustle real hard ose hec pi ktuhit , mothafucka
Shum jena pershtat keshi that gjepi trash
Tu qu pare nbank hala pa kravat
Suksesi rrug e gat un kom hyp mi gjiraf
Kta smunen mu kap se nuk kan imagjinat
Pasha robt pom vjen keq jeni dobt
Pare plot sa plaki jot,
Sa plaki jot
Pse po xhelozon

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store