Banner

Banner

Titulli Noizy - Young Boy (Young M.A OOOUUU Remix)
Ndëgjuar 6,805,275
Shkarkuar 2,479
Pëlqyer 50,020
Publikuar 17/02/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real/
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

Deezer: http://www.deezer.com/album/15388599
Spotify: https://open.spotify.com/album/58gHVjsLvHoVcZW1hJJRDk
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/young-boy-single/id1206993338


LYRICS:

Chorus:
Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin do,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni bro
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin, rrah

Rap:
Top channel slun muziken teme mo,
O pasha zotin krejt ca thash - skom rrejt kurgjo,
Sfiket barutin nese Ti ja flaken,
Tani mos tvi keq Kur un ta kuq faqen,

Tregom sa pare ke tregoj ca burri je,
Fjalet e plakut jan me ven - nese i ven re,
-Allergic being broke bro,
-so I'm always on the road,
workaholic grind mode overdose,

-- n'Aroplan ma shum se n'taxi,
Young goons Kur mshofin thojn sup G,
Otr familje madhe - otr'ja maje n'maje,
OTR kena mbiemrin kjo nuk esht per Sy e faqe,

Kam kalu shum koh n'xhade,
Kom ondrra Qe Kurr nuk nalen,
Kom vllezer Qe mbajn fjalen,
T'betum me t'hap kafken,

Chorus:
Younggggg bwaaaaai ruje venin,
Fol a lot of crap gjinja vin t'shemin,
Fuck all that big talk hajde ktu na gjeni,
Cunat Jan gati me ta nal oksigjenin,

Rap:
--Toleranca zerro -
Nashta nuk t'pelqen but truly I don't care do,
Luj koqe me kta rrepera,
Pse ca? Kush foli anej Ka dera,

Zdon me fol sheh shtremt kujt i rruhet daku?
-Cunat Jan caalm kush doj le t'kruhet daku,

Now back to that old shit,
Back to the old me,
Back to back me cunat,
Kta tjert can suck a dick,

Zdu me dit kush je,
Tash sjena mo,
Nuk jemi shit,
Ska mo pretty talk,
Ca bone ca bone NOT

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store