Banner

Banner

Titulli Gena - Ma dhe dashnine
Ndëgjuar 4,890,659
Shkarkuar 343
Pëlqyer 14,861
Publikuar 07/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Deezer: http://www.deezer.com/album/15661856
Spotify: https://open.spotify.com/track/3fDlt0WaWW7z7KId7hk06q
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ma-dhe-dashnine-single/id1216256152

Lyrics:
Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Sa i pa fat ne dashuri...
Zemer ku mbetem une dhe ti...
Sa do te doja,do te doja ty kte nate...

Pa ty e di jo sndihem mire...
Se ti je gjysma e shpirtit tim...
Per ty dhe jeten une e fal ..
vec per nje fjale...

Refreni

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Nje zemer une, nje zemer ti...
Tani vec puthjet kan kujtim..
Valla mendo dhe ti per mua kete nate..

Do mbesin vec fotografite...
Aroma jote ne trupin tim...
Vec ti ta dish se sa te dua, o dashuri...

Refreni

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...

Ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
ma dhe ma dhe dashnin ma dhe..
Zemer ku je, zemer ku je...
Te dua..jo kurr sme the...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store