Banner

Banner

Titulli Kida - Anderr
Ndëgjuar 11,986,544
Shkarkuar 4,313
Pëlqyer 40,888
Publikuar 08/03/2017

Informatat e këngës
Outnow in itunes deezer spotify : https://fanlink.to/BestofKida

Kida on Instagram: http://instagram.com/orhidealatifii

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

#kida #anderr #zzapnchriss

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store