Banner

Banner

Titulli GANJA - YLL FARE
Ndëgjuar 282,633
Shkarkuar 745
Pëlqyer 1,226
Publikuar 11/03/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store