Banner

Banner

Titulli Albatrit Muqiqi - Ti Fala
Ndëgjuar 314,978
Shkarkuar 1,019
Pëlqyer 1,542
Publikuar 30/03/2017

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Albatrit Muqiqi - Ti Fala
Teksti: Fatmir Muja
Muzika dhe Orkestrimi: Nurteel & Granit Gashi
Produced by: Massive Production Studio
IB EVENTS: https://www.facebook.com/IBEvents.de
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store