Banner

Banner

Titulli Ledri Vula - U harrum
Ndëgjuar 22,025,344
Shkarkuar 2,916
Pëlqyer 68,394
Publikuar 14/05/2017

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download / Stream: https://lnk.to/UHarrumYP

Music: Big Bang (REDBOX Entertainment)
Lyrics: Ledri Vula
Video: Entermedia

***

Nuk e di pse moti sjena pa
Nuk jena pa
As sjena bashk as sjena nda
Nuk jena nda
As sjena 2 as sjena 1
As sjena nalt as skena ra
Me menu për neve edhe sa?
Veç e di që ment te ti i kom hala

Spo thom shko, as nuk po thom une rri
Nuk po thom, ti kujtom as kthema gjysën tem te ti
Un po vi te ti, un po vi te ti
Veç kallxom ku je ti ku je ti
Se..

U harrum ne dy
U harrum ne dy
U harrum ne dy
Malli ëm ka marr marr (x2)

AA baby AA baby
Malli ëm ka maa-aa-aa-aa-ar (x2)

Krejt ça ki mi jep
Edhe krejt ça kom ti jap
Nëse ti nuk ëm len vet
Edhe une ty t'rri ngat

Dita po ec shpejt
E nata po rrin gat
Nëse kohën sun e kthejna
Un e ti a kthehem prap

E di që kena me kon dyt
Kena, kena me kon dyt
Nëse ti bohesh hana jem
Edhe une dilli yt

Nësë kena me kon vet
Skena skena me kon dyt
Mos bo skena, mos bo skena
E ça kena mos e myt

Ti e un , un
Jo ti un , un
Jo ti e un , un
Nuk kena fund (x2)

***

℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store