Banner

Banner

Titulli Mozzik - Kuks
Ndëgjuar 12,518,917
Shkarkuar 6,973
Pëlqyer 49,072
Publikuar 20/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Outnow in itunes deezer spotify : https://fanlink.to/bestofMozzik

AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Instagram: https://www.instagram.com/mairiunven/

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store