Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj feat. Mimoza Shkodra - Jemi nda
Ndëgjuar 9,560,860
Shkarkuar 3,150
Pëlqyer 24,470
Publikuar 03/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish
Language : Albanian
Country : Republic of Kosovo
C - Black Fish Entertainment

www.facebook.com/gencprelvukajkosovo
www.facebook.com/blackfishks
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store