Banner

Banner

Titulli Granit Derguti ft Mixey ft Xhensila - Lova
Ndëgjuar 11,293,128
Shkarkuar 4,110
Pëlqyer 41,432
Publikuar 07/06/2017

Informatat e këngës
Stream & Download: https://fanlink.to/Lova
Music by: Granit Derguti & Mixey
Lyrics by: Granit Derguti & Xhensila
Produced by: Mixey
Video: Entermedia

Connect with Granit Derguti:
https://www.facebook.com/GranitDergutiOfficial
https://www.instagram.com/granitderguti

Connect with Mixey:
https://www.instagram.com/mixeyofficial

Connect with Xhensila:
https://www.facebook.com/XhensilaMyrtezaj/
https://www.instagram.com/XhensilaMyrtezaj


AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights reserved 2017.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store