Banner

Banner

Titulli Young Zerka - A ma fal
Ndëgjuar 3,629,673
Shkarkuar 1,542
Pëlqyer 20,502
Publikuar 14/06/2017

Informatat e këngës
Produced by: BIG BANG (http://instagram.com/bigbangbeats)
Music: BIG BANG & YOUNG ZERKA
Lyrics: Young Zerka
Video: PRO Video

Young Zerka on Instagram: http://smarturl.it/YoungZerkaIG
Young Zerka on Facebook: http://smarturl.it/YoungZerkaFB

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store