Banner

Banner

Titulli Silva Gunbardhi - Digje Zemren
Ndëgjuar 1,263,374
Shkarkuar 1,804
Pëlqyer 9,282
Publikuar 16/06/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Available on:
Deezer: http://www.deezer.com/album/43274561
Spotify: https://open.spotify.com/album/6wRqnXChGf6GeQNs8k1vKN
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/digje-zemren-single/id1249502298

Music: Irkenc Hyka
Lyrics: 2Step, Petro Xhori
Mix Master: JOJO
Video by: Max Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store