Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Princi Jem
Ndëgjuar 1,385,350
Shkarkuar 88
Pëlqyer 8,005
Publikuar 17/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi - Princi Jem
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Producer: GMG
Lyrics & Arrangements: Rinor Ukimeri(RRecords)
Video Editing: Video Art

Facebook: http://smarturl.it/GMGFacebook

All Rights Reserved GMG Records Label

Pjese rrjetit Gmusic jane artistet:
Shkurte Gashi
Flora Gashi
Diamond
Lule Mustafa
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
dhe shume te tjere.

Lyrics:
Ne rrugicen teme vjen
E une gjithnje duke t'shikuar
E kur te thirri s'del
Jo jo, nuk jemi ne te huaj

Un tkam pas s'jemi tash
Zemren time n'dor ta lash
Endrren time puthje t'par un ty ti dhash

Ai e din a se din
Se pa ty jam ne vetmi
Deri dje
Na kishin plot lakmi

REF 2X
Ku je sonte eja prap
Ti o princi jem
I harrojm t'gjitha
Kthehem bashk
E jotja dua tjem

Mos mbesim pa fat
Po te pys kur vjen kur
Cdo perqafim e takim
Le te kthehet si dikur

Un tkam pas s'jemi tash
Zemren time n'dor ta lash
Endrren time puthje t'par un ty ti dhash

Ai e din a se din
Se pa ty jam ne vetmi
Deri dje
Na kishin plot lakmi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store