Banner

Banner

Titulli Motrat Mustafa - Zemres nuk i dihet
Ndëgjuar 2,762,969
Shkarkuar 1,094
Pëlqyer 4,771
Publikuar 24/06/2017

Informatat e këngës
OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirFolk

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store