Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Hajde
Ndëgjuar 424,556
Shkarkuar 2,166
Pëlqyer 1,630
Publikuar 05/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Muzika: DJ CIMI
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store