Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Qka me bane
Ndëgjuar 4,416,397
Shkarkuar 1,763
Pëlqyer 5,805
Publikuar 11/07/2017

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Çka m'bane
Teksti & Muzika: Arsim Bunjaku
Orkestroi: Florent Boshnjaku
Grimi dhe floket: Studio Fjolla
Styling: Drenusha Xharra
video: EMFcreative

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store