Banner

Banner

Titulli Dhurata Dora - Bubble
Ndëgjuar 12,583,529
Shkarkuar 5,625
Pëlqyer 69,219
Publikuar 26/07/2017

Informatat e këngës
Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bubble-single/id1264567724
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/45381471
Spotify: https://open.spotify.com/album/7erNN9OHeKhxvdziAwaLkL

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Dhurata Dora on:
►Instagram: https://www.instagram.com/dhuratadora/
►Facebook: https://www.facebook.com/DhurataDoraOfficial/

Music: Alandy Max audio
Lyrics: Dhurata Dora, Gent Fatali

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store