Banner

Banner

Titulli Mozzik - Xhelozia
Ndëgjuar 26,036,223
Shkarkuar 10,529
Pëlqyer 102,206
Publikuar 02/08/2017

Loading...
Informatat e këngës
Available now on itunes spotify deezer
https://fanlink.to/bestofMozzik

Prod. by: ZzapnChriss
Executive Producer : Mehmet Elshani

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store