Banner

Banner

Titulli Genc ft. BimBimma - Nr1
Ndëgjuar 366,009
Shkarkuar 784
Pëlqyer 2,858
Publikuar 02/09/2017

Informatat e këngës
Produced by: Diez Music & LiBeats
Lyrics: BimBimma & Genc
Video: ImagineFilms

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store