Banner

Banner

Titulli 2TON - PAPI
Ndëgjuar 7,724,074
Shkarkuar 4,036
Pëlqyer 28,331
Publikuar 22/09/2017

Loading...
Informatat e këngës
2TON - PAPI
Music & Lyrics: 2TON
Lyrics : 2Ton
Music & Composition : 2Ton
Producer: In Art Studio

Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/papi

================================================
LYRICS:
================================================

REFRENI:

Ajo m'tha me ty nina mir sikur me pi mariuana
Si ti nuk ka nuk po du me t'ndrru me kurgjo ken fjalt e sajna

Ajo m'tha me ty nina mir sikur me pi mariuana
Si ti nuk ka nuk po du me t'ndrru me kurgjo ken fjalt e sajna

I

Ajo u msu me njek clubin
Ka do qe shkon syt ja hapin
Edhe nese ngajn sun e kapin
Nuk merret me fmi ajo afer e ka babin
Uuu mos thuj qe e njeh
So prej atyne qe qdo dit ti e sheh
Uuu tkom nxon n'rren
Ajo spo t'njofke ti pe permen
Me kon jom sun pe gjejn
Thirri paparacit le tvin n'prapasken
Me kon jom nuk e din
Nuk e marrin vesh edhe nese permas m'vin

REFRENI:

Ajo m'tha me ty nina mir sikur me pi mariuana
Si ti nuk ka nuk po du me t'ndrru me kurgjo ken fjalt e sajna

Ajo m'tha me ty nina mir sikur me pi mariuana
Si ti nuk ka nuk po du me t'ndrru me kurgjo ken fjalt e sajna

(Si me pi mariuana
Si me pi mariuana)

II

Me mu niher ma mir se kur pin
I ka arsyet pse me mu rrin
Sillem n'qytet me S class
Ajo sbon mungesa edhe arsye me pas
Ti do mi fol pak
Jo nuk munesh me pas me to kontakt
Ajo preferon me mu me ik larg
Qdo dit ja boj une shum tveqant

(Aj aj aj aj aj I make it higher
Aj aj aj aj aj I maket it higher)

REFRENI:

Ajo m'tha me ty nina mir sikur me pi mariuana
Si ti nuk ka nuk po du me t'ndrru me kurgjo ken fjalt e sajna

Ajo m'tha me ty nina mir sikur me pi mariuana
Si ti nuk ka nuk po du me t'ndrru me kurgjo ken fjalt e sajna
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store