Banner

Banner

Titulli Cozman - Ni Nat
Ndëgjuar 4,748,424
Shkarkuar 2,279
Pëlqyer 20,638
Publikuar 30/09/2017

Informatat e këngës
Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/Ni_Nat
Music & Produced: BigDeal Records
Lyrics: Cozman
Executive Producer: Cozman

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store